ΑΟ Χαλκίς - Αιολικός 1-0: Λύτρωση στις καθυστερήσεις! Δείτε ολόκληρο το παιχνίδι! | EviaZoom.gr - Εύβοια News

Με λυτρωτή τον Σκάρο στο 93΄, ο ΑΟ Χαλκίς πήρε πολύτιμη νίκη απέναντι στον Αιολικό στην 1η αγωνιστική του 3ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής...

Το γκολ ήρθε στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης με πέναλτι που κέρδισε ο Σταματάκος και εκτέλεσε εύστοχα ο Σκάρος.

ΒΙΝΤΕΟ

Στο άλλο ματς που μας ενδιαφέρει, ο Ηρακλής Ψαχνών γνώρισε την ήττα με 0-3 από τον Παναρκαδικό.

ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ: Μπαλασάκης, Τσουκαλάς, Τσατσαρής, Μπακομήτρος, Τσούπρος, Καραμπάς, Στασινόπουλος (65′ Σκάρος), Βαλκάνος (86′ Καμπιώτης), Σπανός (90′ Μαρίνος), Σταματάκος, Τσατσαρώνης.

ΑΙΟΛΙΚΟΣ: Πουρής, Κρουσταλέλης, Στουρνάρας, Μπακάλης, Παπαζούδης, (60′ λ.τρ. Καπταγιάννης), Κριπιντίρης, Γάλας, Μίχος, Κάλφας (77′ Σαμπάνης), Ιορδανίδης (56′ Μανουσάκης), Κέρη.