![](https://1.bp.blogspot.com/-ZC-PNwq5yvc/VvmkISgolbI/AAAAAAABXio/3Jxs1VNFhIkEW8GAJ6sdgqg5XM5zz8mqA/s640-rw/%25CE%25A5%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%25A7%25CE%2597%25CE%2593%25CE%259F%25CE%25A3.jpg)
Η Ελληνική Αστυνομία, σε συνεργασία με συνδικαλιστικούς φορείς του Σώματος, στο πλαίσιο της αλληλεγγύης, θα διανείμει την Τρίτη (29-03-2016) στις 9:30 το πρωί , διάφορα είδη στα παιδιά των προσφύγων που διαμένουν στο Κέντρο Φιλοξενίας της Ριτσώνας στην Εύβοια...
Θα παραστούν ο Γενικός Γραμματέας Δημόσιας Τάξης, Δημήτρης Αναγνωστάκης, ο Υπαρχηγός του Σώματος, Ιωάννης Διαμαντόπουλος, ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Στερεάς Ελλάδας, Ανδρέας Αποστολόπουλος, ο Διευθυντής της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ευβοίας, καθώς και εκπρόσωποι συνδικαλιστικών ενώσεων.
Θα παραστούν ο Γενικός Γραμματέας Δημόσιας Τάξης, Δημήτρης Αναγνωστάκης, ο Υπαρχηγός του Σώματος, Ιωάννης Διαμαντόπουλος, ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Στερεάς Ελλάδας, Ανδρέας Αποστολόπουλος, ο Διευθυντής της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ευβοίας, καθώς και εκπρόσωποι συνδικαλιστικών ενώσεων.