![](https://3.bp.blogspot.com/-VtcZrXb1tL0/XGGTYI9wCEI/AAAAAAACbkM/q2bPqqQ1u6cOJBaZaTsDmHFEBthhk1lUQCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259B%25CE%2591%25CE%2599%25CE%259A%25CE%2597.jpg)
Ο Σύλλογος Παραγωγών Λιανοπωλητών Λαϊκών αγορών επαρχίας - Χαλκίδας ενημερώνει ότι:
Το καταναλωτικό κοινό του, ότι την Τρίτη 12 Φεβρουαρίου 2019 η Λαϊκή Αγορά της Τρίτης θα πραγματοποιηθεί σε νέο χώρο στις οδούς Σκιάθου και Κυμαίων, λόγω διεξαγωγής εργασιών στο Πάρκο Λαού για το νέο Νοσοκομείο Χαλκίδας.
Η Λαϊκή Αγορά θα παραμείνει στον νέο χώρο μέχρι ολοκλήρωσης των εργασιών.
Το καταναλωτικό κοινό του, ότι την Τρίτη 12 Φεβρουαρίου 2019 η Λαϊκή Αγορά της Τρίτης θα πραγματοποιηθεί σε νέο χώρο στις οδούς Σκιάθου και Κυμαίων, λόγω διεξαγωγής εργασιών στο Πάρκο Λαού για το νέο Νοσοκομείο Χαλκίδας.
Η Λαϊκή Αγορά θα παραμείνει στον νέο χώρο μέχρι ολοκλήρωσης των εργασιών.