![](http://3.bp.blogspot.com/-_Ipr-uBPqsM/U2sXH2m14xI/AAAAAAAAbSY/laJ_f0kJ9tk/s1600-rw/%25CE%259A%25CE%25A9%25CE%25A3%25CE%25A4%25CE%2591%25CE%25A3+%25CE%259B%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%259D%25CE%25A4%25CE%259F%25CE%25A3+%25CE%25A7%25CE%2591%25CE%259B%25CE%259A%25CE%2599%25CE%2594%25CE%2591.png)
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Φαρμακευτικού Συλλόγου Ευβοίας , σας καλεί σε Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση η οποία θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 11 Μαϊου και ώρα 10.00 στο ξενοδοχείο Παλίρροια, Ελευθερίου Βενιζέλου 2 - 1 όροφος.
Επίσημος προσκεκλημένος ο πρόεδρος του Φαρμακευτικού Συλλόγου Αττικής,Κώστας Λουράντος.
Επίσημος προσκεκλημένος ο πρόεδρος του Φαρμακευτικού Συλλόγου Αττικής,Κώστας Λουράντος.