Η νεαρή Ευβοιώτισσα, η οποία είναι κόρη του Διοικητή της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Χαλκίδας, Περικλή Κουλκουβίνη, τραγούδησε με επιτυχία το τραγούδι «Γιορτή Ζεϊμπέκηδων», που της έδωσε και το εισιτήριο για τα ημιτελικά.
ΒΙΝΤΕΟ
Η νεαρή Ευβοιώτισσα, η οποία είναι κόρη του Διοικητή της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Χαλκίδας, Περικλή Κουλκουβίνη, τραγούδησε με επιτυχία το τραγούδι «Γιορτή Ζεϊμπέκηδων», που της έδωσε και το εισιτήριο για τα ημιτελικά.
ΒΙΝΤΕΟ