![Μηνύσεις και στην Πάτρα για sms μεταξύ υποψηφίων της ΝΔ! Μηνύσεις και στην Πάτρα για sms μεταξύ υποψηφίων της ΝΔ!](http://3.bp.blogspot.com/-_PFSlbYJiVo/VMT13LmJUPI/AAAAAAAAvIs/1SM3VoKdSu8/s1600-rw/%CE%A0%CE%91%CE%A4%CE%A1%CE%91-%CE%9C%CE%97%CE%9D%CE%A5%CE%A3%CE%95%CE%99%CE%A3.jpg)
Πιθανόν τον ίδιο δρόμο να ακολουθήσει και ο Δημήτρης Τριανταφυλλόπουλος.
Σύμφωνα με τα όσα φέρεται να αναφέρει κ. Νταβλούρος, ο κ. Κατσανιώτης έχει αποστείλει σε ψηφοφόρους σήμερα Κυριακή μηνύματα sms με περιχεόμενο που αφορά στην υποψηφιότητά του.
Αυτή την ώρα ο κ. Νταβλούρος, ύστερα από προτροπή της Εισαγγελέως, μεταβαίνει στην Ασφάλεια Πατρών ώστε να καταθέσει μήνυση κατά του Ανδρέα Κατσανιώτη για παραβίαση της εκλογικής νομοθεσίας.