![](https://4.bp.blogspot.com/-8UPD9WbY-WQ/WMJkNldr_CI/AAAAAAAByvs/ZOr9amZOyjEz133pg_rdJt0C5OxA797JgCLcB/s640-rw/%25CE%2594%25CE%2595%25CE%25A5%25CE%2591%25CE%25A7.jpg)
Τρίωρες στάσεις εργασίας, από 12:00 εως 15:00 το μεσημέρι, ξεκίνησαν την Τετάρτη 8 Μαρτίου οι εργαζόμενοι της ΔΕΥΑΧ καθώς εδώ και δύο χρόνια έχουν να πληρωθούν νυχτερινά και υπερωρίες...
Η κινητοποίηση αποφασίστηκε στη Γενική Συνέλευση του Σωματείου που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 1 Μαρτίου.
Η κινητοποίηση αποφασίστηκε στη Γενική Συνέλευση του Σωματείου που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 1 Μαρτίου.
Παράλληλα είχε ακολουθήσει συνάντηση του Προέδρου του Σωματείου, Χρήστου Κούκουρα με τον Δήμαρχο Χαλκιδέων Χρήστο Παγώνη, ο οποίος ωστόσο δεν έδωσε καμία δέσμευση για το πότε θα καταβληθούν τα χρωστούμενα.