![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgELyB3qO6JsFSX8Vs7M7YDTS8-UfgOTfref8yQH23U-fXieNO3dhXJSsyvw9010WlZgrLJBObigzqHc9nfFPD8Uo-7qNGy-K4Q8ExiJYGEhRZGsQRezFmDy7No_5yAEPqE8BAkFIpWz8hgj-WBnupSJXmVVpHe9E2W_62ftZZRaTL2q_m7gjZ4E57e/w640-h486-rw/%CE%9D%CE%A4%CE%95%CE%9C%CE%99%20%CE%9C%CE%9F%CE%A5%CE%A1-2.png)
Κατά την παραμονή της στην Ελλάδα, η ηθοποιός αναρτά συχνά φωτογραφίες και μοιράζεται με τους διαδικτυακούς φίλους της στο Instagram στιγμές από την καθημερινότητά της.
ΔΕΙΤΕ ΕΙΚΟΝΑ:
Πληροφορίες: Protothema.gr
Κατά την παραμονή της στην Ελλάδα, η ηθοποιός αναρτά συχνά φωτογραφίες και μοιράζεται με τους διαδικτυακούς φίλους της στο Instagram στιγμές από την καθημερινότητά της.
ΔΕΙΤΕ ΕΙΚΟΝΑ:
Πληροφορίες: Protothema.gr