![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiItVA8GN3y7_8GpKSOOhwqvRE7FNRd1b7orgc4UsKpFvhBlqjginV9TsVETtEgDg7PBCXShhABW1vB7al6M7zH7KsUA6X4roQBZCU55obZxKpeztTsfte9RFFzRNZClnwGvjT8mTnBluOMX_67wjdt80F4V2rFxzOkhyAynwFlR5X38WPxtUfyh-BUxOo/w640-h390-rw/%CE%A4%CE%A3%CE%99%CE%A0%CE%A1%CE%91%CE%A3_1.png)
Ο λόγος για τη διαδρομή που ακολούθησε ο Αλέξης Τσίπρας για να απολαύσει την αγαπημένη του ομάδα, τον Παναθηναϊκό.
Ο πρώην Πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ εντοπίστηκε από το φωτογραφικό φακό να παρακολουθεί το «τριφύλλι» από τα επίσημα του Απόστολος Νικολαΐδης στη Λεωφόρο το βράδυ της Πέμπτης (14-12-2023). Μάλιστα, ο αγώνας Παναθηναϊκός – Μακάμπι Χάιφα έμελλε να είναι τελευταίος ευρωπαϊκός αγώνας των «πρασίνων» για φέτος, καθώς ηττήθηκαν με 1-2 και βγήκαν νοκ άουτ από το Europa League.
ΕΙΚΟΝΕΣ: