![Εύβοια: Συναυλία αγάπης για τον μικρό Γιάννη - Μάριο! Εύβοια: Συναυλία αγάπης για τον μικρό Γιάννη - Μάριο!](http://4.bp.blogspot.com/-eFQ4mZ-Qc5U/VDYtrdFOLkI/AAAAAAAAk7M/hbwkjJsjT-U/s1600-rw/%CE%A3%CE%A5%CE%9D%CE%91%CE%A5%CE%9B%CE%99%CE%91-%CE%91%CE%93%CE%91%CE%A0%CE%97%CE%A32.png)
Συγκίνηση και αγωνία για τον μικρό Γιαννάκη...
Συναυλία αγάπης θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 31 Οκτωβρίου και ώρα 20.30 το βράδυ, στο 2ο Δημοτικό σχολείο Ψαχνών, για τον μικρό Γιάννη - Μάριο, ο οποίος γεννήθηκε πριν 18 μήνες με εγκεφαλική παράλυση και σπαστική τετραπληγία. Το αγοράκι έχει ανάγκη από ένα ειδικό καρότσι και ένα ειδικό κάθισμα.
![Εύβοια: Συναυλία αγάπης για τον μικρό Γιάννη - Μάριο! Εύβοια: Συναυλία αγάπης για τον μικρό Γιάννη - Μάριο!](http://3.bp.blogspot.com/-FNNUHIWxhx4/VDYtoCLQ93I/AAAAAAAAk7A/TW2thpynTyk/s1600-rw/%CE%A3%CE%A5%CE%9D%CE%91%CE%A5%CE%9B%CE%99%CE%91-%CE%91%CE%93%CE%91%CE%A0%CE%97%CE%A31.jpg)
Επίσης η οικογένεια του, έχει διοργανώσει την συλλογή πλαστικών καπακιών με σκοπό την οικονομική ενίσχυση, που τόσο έχει ανάγκη ο μικρός μας φίλος.