![Χαλκίδα: Δήλωσε συμμετοχή στο Θαλασσινό Καρναβάλι 2015 Χαλκίδα: Δήλωσε συμμετοχή στο Θαλασσινό Καρναβάλι 2015](http://4.bp.blogspot.com/-5bpjQOK0oxA/VNvHnJtgi9I/AAAAAAAAwkI/k2ZUGYLlpj8/s1600-rw/%CE%A3%CE%A5%CE%9C%CE%9C%CE%95%CE%A4%CE%9F%CE%A7%CE%97-2.jpg)
Δημιουργήστε τη δική σας ομάδα, βάλτε την αποκριάτικη στολή σας και ελάτε να τραγουδήσουμε και να χορέψουμε όλοι μαζί τη τελευταία Κυριακή της αποκριάς.
![Χαλκίδα: Δήλωσε συμμετοχή στο Θαλασσινό Καρναβάλι 2015 Χαλκίδα: Δήλωσε συμμετοχή στο Θαλασσινό Καρναβάλι 2015](http://3.bp.blogspot.com/-qtrmk1xrbP0/VNvHl_soP6I/AAAAAAAAwkA/-S2XvnDaEzs/s1600-rw/%CE%A3%CE%A5%CE%9C%CE%9C%CE%95%CE%A4%CE%9F%CE%A7%CE%97-1.jpg)
Δική σου η επιλογή τι θα ντυθείς και πόσο θα χορέψεις. Δήλωσε συμμετοχή τώρα, με την παρέα σου ή την ομάδα σου!
Οι ενδιαφερόμενοι για τη φόρμα συμμετοχής μπορούν να τη βρουν στην ιστοσελίδα μας www.gohalkida.gr ή μπορούν να επικοινωνούν με το Γραφείο Τύπου του ΔΟΑΠΠΕΧ, για δηλώσεις συμμετοχής και περισσότερες πληροφορίες.
Τηλέφωνο: 2221351171
e-mail: dchalkis@otenet.gr (ώρες γραφείου).