![](https://3.bp.blogspot.com/-GW3NNgS6SLA/WK6rgb8bU-I/AAAAAAABxug/Nixe8vpB04ENbN8Tpt-iMrR8H38eWh_lwCLcB/s640-rw/%25CE%259B%25CE%2599%25CE%2592%25CE%2591%25CE%259D%25CE%2599%25CE%259F%25CE%25A5-2.jpg)
Η βουλευτής έγραψε στο προσωπικό της λογαριασμό στο facebook:
Ο "πληγωμένος" από πέρσι πνεύμονας με έστειλε και πάλι στο νοσοκομείο. Και δεν προσέχω και δεν κόβω την πολύ κακή μου συνήθεια...ήθελες τα και παθεστα που λέει και η λαϊκή ρύση !!!
Ο "πληγωμένος" από πέρσι πνεύμονας με έστειλε και πάλι στο νοσοκομείο. Και δεν προσέχω και δεν κόβω την πολύ κακή μου συνήθεια...ήθελες τα και παθεστα που λέει και η λαϊκή ρύση !!!
![](https://4.bp.blogspot.com/-z1otRVMGBro/WK6rgb3sPUI/AAAAAAABxuc/fSWGlfAH9sch9MDkxTEccSMKlnnpl6YVACLcB/s640-rw/%25CE%259B%25CE%2599%25CE%2592%25CE%2591%25CE%259D%25CE%2599%25CE%259F%25CE%25A5-1.jpg)