Γ' Εθνική: Παναργειακός - ΑΟ Χαλκίς 4-0 και Ένωση Ιστιαίας - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0 (Αποτελέσματα - Βαθμολογίες) | EviaZoom.gr - Εύβοια News
10 ΧΡΟΝΙΑ EVIAZOOM
ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΚΑΝΗΣ - EVIAZOOM.GR
 

Γ' Εθνική: Παναργειακός - ΑΟ Χαλκίς 4-0 και Ένωση Ιστιαίας - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0 (Αποτελέσματα - Βαθμολογίες)

Τα αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων (19-03-2017) της 23ης αγωνιστικής στη Γ’ Εθνική...

Για τον 3ο όμιλο, ο ΑΟ Χαλκίς έχασε με 4-0 από τον Παναργειακό (δείτε ΕΔΩ), ενώ στον 2ο όμιλο, η Ένωση Ιστιαίας κέρδισε με 2-0 τον Αχιλλέα Νεοκαισάρειας και «αγκάλιασε» την παραμονή.

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα:

2ος όμιλος

Απόλλων Λάρισας-Θεσπρωτός 3-0
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου 2-2
Αστέρας Πετρίτη-Ρήγας Φεραίος 0-2
ΑΕ Καραϊσκάκης-Πιερικός 5-0
ΈνωσηΙστιαίας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Διαγόρας Σεβαστής-Αμβρακίας Κωστακιών 4-1
Τηλυκράτης Λευκάδας-Εθνικός Φιλιππιάδας 1-1
Νίκη Βόλου-Πύδνα Κίτρους 1-1

3ος όμιλος

Τσικλητήρας Πύλου-Ένωση Ερμιονίδας 2-2
ΑΟ Λουτράκι-Παναχαϊκή 0-2
Παναργειακός-ΑΟ Χαλκίς 4-0
Παναρκαδικός-ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Αιολικός-Φωστήρας 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Δόξα Μεγαλόπολης 4-0
Αχαϊκή-ΑΟ Θήβα 0-1

Βαθμολογίες:

2ος όμιλος

Απόλλων Λάρισας 55
Ολυμπιακός Βόλου 51
AE Καραϊσκάκης 51
Διαγόρας Σεβαστής 48
Νίκη Βόλου 46
Πύδνα Κίτρους 44
Τηλυκράτης 2014 33
Θεσπρωτός 27
Πιερικός 24
Μαύροι Αετοί 24
Ένωση Ιστιαίας 23
Ρήγας Φεραίος 23
Εθνικός Φιλιππιάδας 23
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 13
Αμβρακία Κωστακίων 12
Αστέρας Πετρίτη 11

3ος όμιλος

Παναχαϊκή 49
Παμβουπρασιακός 41
Ένωση Ερμιονίδας 37
ΑΟ Χαλκίς 35
Αιολικός 30
Παναρκαδικός 30
Αστέρας Αμαλιάδας 29
Θήβα 27
Παναργειακός 25
Φωστήρας 25
Αχαϊκή (-3) 24
ΠΑΟ Λουτράκι 24
Τσικλητήρας Πύλου 22
Δόξα Μεγαλόπολης 21
ΑΟ Ζευγολατιού 19

Επόμενη 24η αγωνιστική (02/04 - 16:00):
(την επόμενη εβδομάδα δεν θα διεξαχθούν αγώνες)

2ος όμιλος
Ρήγας Φεραίος - Ένωση Ιστιαίας
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου - Απόλλων Λάρισας
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕ Καραϊσκάκης
Πιερικός - Διαγόρας Σεβαστής
Αμβρακία Κωστακίων - Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός - Αστέρας Πετρίτη
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - Τηλυκράτης 2014
Εθνικός Φιλιππιάδας - Πύδνα Κίτρους 

3ος όμιλος 

ΑΟ Χαλκίς - Αιολικός
Παμβουπρασιακός - Αστέρας Αμαλιάδας/Πανόπουλου
Παναχαϊκή - Παναρκαδικός
Θήβα - ΑΟ Ζευγολατιού
Ένωση Ερμιονίδας - Παναργειακός
Φωστήρας Αθηνών - Αχαϊκή
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

Βίντεο - Ρεπορτάζ







Δημοφιλείς αναρτήσεις του μήνα

ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ GOOGLE

ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ EMEDIA