![](https://4.bp.blogspot.com/-hWGXkrAVGk8/WhLM4Ji7YRI/AAAAAAACBYk/_3lP-fwSCIY7lodJ6IfVT_xOZtd1jKDywCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A4%25CE%2596%25CE%259F%25CE%259A%25CE%2595%25CE%25A1-1.jpg)
Ένας υπερτυχερός βρέθηκε στην κλήρωση του Τζόκερ το βράδυ της Κυριακής και είναι πλουσιότερος κατά 4,1 εκατ. ευρώ!
Ο αγνώστου ταυτότητας τυχερός πλήρωσε μόλις 3 ευρώ για να συμπληρώσει έξι στήλες στο πρακτορείο της Βασιλικής Αντωνοπούλου στην Αιτωλοακαρνανία. Ο μεγάλος υπερτυχέρος προέβλεψε σωστά ότι η κληρωτίδα θα βγάλει τα νούμερα 1-3-25-26-32 και τζόκερ το 13.
Η αγωνία ήταν στο κατακόρυφο το βράδυ της Κυριακής για όσους είχαν παίξει Τζόκερ καθώς μετά από τα επτά συνεχόμενα τζακ ποτ, το ποσό που θα μοίραζε στον τυχερό ή τους τυχερούς της πρώτης κατηγορίας (5+1) ξεπερνούσε τα 4,1 εκατομμύρια ευρώ!
Στην επόμενη κλήρωση της Πέμπτης 23 Νοεμβρίου στην πρώτη κατηγορία θα διανεμηθούν τουλάχιστον 600.000 ευρώ.
Ο αγνώστου ταυτότητας τυχερός πλήρωσε μόλις 3 ευρώ για να συμπληρώσει έξι στήλες στο πρακτορείο της Βασιλικής Αντωνοπούλου στην Αιτωλοακαρνανία. Ο μεγάλος υπερτυχέρος προέβλεψε σωστά ότι η κληρωτίδα θα βγάλει τα νούμερα 1-3-25-26-32 και τζόκερ το 13.
Η αγωνία ήταν στο κατακόρυφο το βράδυ της Κυριακής για όσους είχαν παίξει Τζόκερ καθώς μετά από τα επτά συνεχόμενα τζακ ποτ, το ποσό που θα μοίραζε στον τυχερό ή τους τυχερούς της πρώτης κατηγορίας (5+1) ξεπερνούσε τα 4,1 εκατομμύρια ευρώ!
Στην επόμενη κλήρωση της Πέμπτης 23 Νοεμβρίου στην πρώτη κατηγορία θα διανεμηθούν τουλάχιστον 600.000 ευρώ.
![](https://3.bp.blogspot.com/-MXW44VzuP4o/WhLNIh4SaqI/AAAAAAACBYo/q8SP5Upnb1gLeLqBkPuElcGHd0KC4VTEwCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A4%25CE%2596%25CE%259F%25CE%259A%25CE%2595%25CE%25A1-2.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-Kldx1E7Bogo/WhLNI4ahZ4I/AAAAAAACBYs/87B8W25L6PgcrvtBbItRnYqVGH7xLyuqwCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A4%25CE%2596%25CE%259F%25CE%259A%25CE%2595%25CE%25A1-3.jpg)