![](https://4.bp.blogspot.com/-maDNYBRgT1c/WrkLQi51QdI/AAAAAAACJL8/-ga8phvXW9sZ3FnT-IibPB1imvmtf_WvwCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A4%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A7%25CE%2591%25CE%2599%25CE%259F.jpg)
«Άγιο» είχε ο 54χρονος οδηγός της μηχανής σε τροχαίο που σημειώθηκε ανήμερα της 25ης Μαρτίου στο δρόμο Ψαχνών - Πολιτικών...
Οδηγός ήταν ο επιχειρηματίας Γιάννης Καρβούνης που διατηρεί κάβα ποτών και αναψυκτικών στο 2ο χλμ Ψαχνών - Αιδηψού.
Κάτω από άγνωστες συνθήκες που διερευνώνται, ο 54χρονος έχασε τον έλεγχο της μηχανής η οποία εξετράπη της πορείας της και στη συνέχεια σύρθηκε στο οδόστρωμα και τυλίχτηκε στις φλόγες.
Ο 54χρονος την γλίτωσε με ελαφρά τραύματα ενώ για την κατάσβεσή της πυρκαγιάς έσπευσαν στο σημείο δύο οχήματα του Εθελοντικού Πυροσβεστικού Κλιμακίου Ψαχνών.
Οδηγός ήταν ο επιχειρηματίας Γιάννης Καρβούνης που διατηρεί κάβα ποτών και αναψυκτικών στο 2ο χλμ Ψαχνών - Αιδηψού.
Κάτω από άγνωστες συνθήκες που διερευνώνται, ο 54χρονος έχασε τον έλεγχο της μηχανής η οποία εξετράπη της πορείας της και στη συνέχεια σύρθηκε στο οδόστρωμα και τυλίχτηκε στις φλόγες.
Ο 54χρονος την γλίτωσε με ελαφρά τραύματα ενώ για την κατάσβεσή της πυρκαγιάς έσπευσαν στο σημείο δύο οχήματα του Εθελοντικού Πυροσβεστικού Κλιμακίου Ψαχνών.