![](https://2.bp.blogspot.com/-eyBHXL2rA-g/Wtc7W1qPlhI/AAAAAAACKl0/aNLzvkLIryAFIOXtJGBMxb332NsIjw4gACLcBGAs/s640-rw/%25CE%2592%25CE%259F%25CE%25A1%25CE%2595%25CE%2599%25CE%2591%2B%25CE%2595%25CE%25A5%25CE%2592%25CE%259F%25CE%2599%25CE%2591-1.jpg)
Εν όψει και των αυτοδιοικητικών εκλογών του 2019, οι διοικούντες της Περιφερειακής Ενότητας Εύβοιας συνεχίζουν την προεκλογική τους εκστρατεία, πραγματοποιώντας έργα - «μπαλώματα» της τελευταίας στιγμής στο άθλιο οδικό δίκτυο της Βόρειας Εύβοιας...
Ο Αντιπεριφερειάρχης Φάνης Σπανός, -που το μέλλον του είναι αβέβαιο ειδικά αν δεν κατέβει υποψήφιος ο Κώστας Μπακογιάννης-, ανήρτησε στη σελίδα του στο facebook μία φωτογραφία με τις παρεμβάσεις που έγιναν στο Δερβένι γράφοντας μάλιστα: «Δερβένι/Β.Ευβοια/17-04-2017 Επιμένουμε στο δρόμο για τη Βόρεια Εύβοια, στο δρόμο για ασφαλη μετακίνηση όλων μας.»
Ωστόσο ακόμη και χρήστες του facebook σχολίασαν χλευαστικά αυτές τις παρεμβάσεις:
Ο Αντιπεριφερειάρχης Φάνης Σπανός, -που το μέλλον του είναι αβέβαιο ειδικά αν δεν κατέβει υποψήφιος ο Κώστας Μπακογιάννης-, ανήρτησε στη σελίδα του στο facebook μία φωτογραφία με τις παρεμβάσεις που έγιναν στο Δερβένι γράφοντας μάλιστα: «Δερβένι/Β.Ευβοια/17-04-2017 Επιμένουμε στο δρόμο για τη Βόρεια Εύβοια, στο δρόμο για ασφαλη μετακίνηση όλων μας.»
Ωστόσο ακόμη και χρήστες του facebook σχολίασαν χλευαστικά αυτές τις παρεμβάσεις:
Δείτε μερικά από τα σχόλια:
![](https://2.bp.blogspot.com/-ze8N7YjSGqE/WtdCPtlYaAI/AAAAAAACKmE/4GS9sPcsOgUVXsAEBrkVZI4hdakKPRxiQCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%259B%25CE%25A9%25CE%259C%25CE%2591%25CE%25A4%25CE%2591.png)