![](https://3.bp.blogspot.com/-Ov16txZWfoE/Wt4QgNHXwFI/AAAAAAACLCA/CSLaABH9uVYZHv3VMco838UAlTJpm__RwCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259B%25CE%2591%25CE%2599%25CE%259A%25CE%2597.jpg)
Μεταφέρεται ξανά η Λαϊκή αγορά του Σαββάτου...
Όπως αναφέρει η ανακοίνωση που εστάλη στο EviaZoom.gr:
«Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΩΝ ΛΙΑΝΟΠΩΛΗΤΩΝ ΛΑΪΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ενημερώνει το καταναλωτικό κοινό του, πώς η λαϊκή αγορά του Σαββάτου που διεξάγεται στην περιοχή της Νεάπολης, από αυτό το Σάββατο 28/04/2018 θα πραγματοποιείται επί της οδού Τραλλέων και Κυδωνιών».
Ο Πρόεδρος Ο Γ. Γραμματέας
Κοντάρας Σταύρος Λύρας Μάριος