![](https://1.bp.blogspot.com/-3nRsVUdSrBo/XBF9Hu5lFMI/AAAAAAACYi0/o7qWxElu7G8lw0WZiKG8hs_jIEu_5mn7gCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2592%25CE%2591%25CE%259A%25CE%2591-6.jpg)
Με το σύνθημα «Αλλάζουμε...», η Έλενα Βάκα ανακοίνωσε επίσημα την υποψηφιότητα της για τον Δήμο Χαλκιδέων...
Η υποψήφια Δήμαρχος Χαλκιδέων διοργάνωσε συγκέντρωση το απόγευμα της Τετάρτης (12-12-2018) στο ξενοδοχείο Παλίρροια και το «παρών» έδωσε ο πρόεδρος της επιτροπής της ΝΔ για τις αυτοδιοικητικές εκλογές, Νικήτας Κακλαμάνης, όπως και πολλά άλλα «γαλάζια» στελέχη, ανάμεσα τους, ο πρόεδρος της ΝΟΔΕ Εύβοιας, Πέτρος Ποδάρας κ.α.
Η υποψήφια Δήμαρχος Χαλκιδέων διοργάνωσε συγκέντρωση το απόγευμα της Τετάρτης (12-12-2018) στο ξενοδοχείο Παλίρροια και το «παρών» έδωσε ο πρόεδρος της επιτροπής της ΝΔ για τις αυτοδιοικητικές εκλογές, Νικήτας Κακλαμάνης, όπως και πολλά άλλα «γαλάζια» στελέχη, ανάμεσα τους, ο πρόεδρος της ΝΟΔΕ Εύβοιας, Πέτρος Ποδάρας κ.α.
![](https://3.bp.blogspot.com/-qrVGYl5yjBU/XBF9DIblA7I/AAAAAAACYik/DGD7YDuzKn0VtZj5UhUWkaAWJ_f_tJETACLcBGAs/s640-rw/%25CE%2592%25CE%2591%25CE%259A%25CE%2591-2.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-_WjH4OiDMpY/XBF9GVcDWAI/AAAAAAACYiw/S43PR4X0IgIypsPITu04Tgs-mL9dfkh9wCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2592%25CE%2591%25CE%259A%25CE%2591-5.jpg)
![](https://3.bp.blogspot.com/-dp21AfZA6_E/XBF_fMWHhoI/AAAAAAACYjI/D3h9xb3zn9g2_g8c0B1kauGBSr5py7rrwCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2592%25CE%2591%25CE%259A%25CE%2591-7.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-mlH6NKMzUmo/XBF_egRdokI/AAAAAAACYjE/eY2Agk4T3X0wjtZpoJcYGcGWyhTy2UR4QCLcBGAs/s640-rw/%25CE%2592%25CE%2591%25CE%259A%25CE%2591-8.jpg)