![](https://3.bp.blogspot.com/-TOacHlgNMPw/XFHgVeYM-8I/AAAAAAACbEI/fPJcHHB6v4MK5Ci8Y3DDX0jLfKAc4YW-ACLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%25A3%25CE%2599%25CE%2591-%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%259D%25CE%2594%25CE%25A1%25CE%2595%25CE%259F%25CE%25A5.png)
Όπως αναφέρει η ανακοίνωση:
Με επίσημους καλεσμένους τη δήμαρχο Λίνα Ευσταθίου και τον πρόεδρο του ΟΛΝΕ Ανδρέα Παπανδρέου έκοψε χθες την πίτα του Λιμεναρχείου Αιδηψού ο Λιμενάρχης Σωτήρης Δανίκας.
Μέσα σε φιλική ατμόσφαιρα, ο Σωτήρης Δανίκας μίλησε για το έργο και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει το Λιμεναρχείο. Ανάλογα, ο Ανδρέας Παπανδρέου αναφέρθηκε στις παρεμβάσεις που έχει κάνει ο ΟΛΝΕ στην περιοχή.
Μέσα σε φιλική ατμόσφαιρα, ο Σωτήρης Δανίκας μίλησε για το έργο και τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει το Λιμεναρχείο. Ανάλογα, ο Ανδρέας Παπανδρέου αναφέρθηκε στις παρεμβάσεις που έχει κάνει ο ΟΛΝΕ στην περιοχή.