![](https://2.bp.blogspot.com/-7IPEQDpSkQI/XDNY3nKC-kI/AAAAAAACZv0/CHCh92C8YyANuXbtt2ecxsSeHok_tUuXACLcBGAs/s640-rw/%25CE%2598%25CE%2591%25CE%259B%25CE%259F%25CE%259C%25CE%2599%25CE%25A7%25CE%259B%25CE%2597.png)
Η εικόνα που βλέπετε είναι σημερινή από την πόλη της Χαλκίδας...
Ο καπνός από τα τζάκια που καίνε στο φουλ, λόγω των καιρικών συνθηκών, «κάλυψε» μία ολόκληρη περιοχή το πρωί της Δευτέρας (07-01-2019) κάνοντας την ατμόσφαιρα αποπνικτική.
Ο καπνός από τα τζάκια που καίνε στο φουλ, λόγω των καιρικών συνθηκών, «κάλυψε» μία ολόκληρη περιοχή το πρωί της Δευτέρας (07-01-2019) κάνοντας την ατμόσφαιρα αποπνικτική.
![](https://2.bp.blogspot.com/-7IPEQDpSkQI/XDNY3nKC-kI/AAAAAAACZv0/CHCh92C8YyANuXbtt2ecxsSeHok_tUuXACLcBGAs/s640-rw/%25CE%2598%25CE%2591%25CE%259B%25CE%259F%25CE%259C%25CE%2599%25CE%25A7%25CE%259B%25CE%2597.png)