![](https://2.bp.blogspot.com/-Maa9_qIIp6M/XGzd4C7B3zI/AAAAAAACcA4/iMKnAzmSyg8eNWrLIf2VVC7bwjNF3zLJACLcBGAs/s640-rw/%25CE%2595%25CE%25A5%25CE%2592%25CE%259F%25CE%2599%25CE%2591-10.png)
Αμετακίνητη η τριάδα χωρίς προαγωγή ή αποστρατεία...
Ο Απόστολος Κουφός, -που αντικατέστησε τον Γεώργιο Νικολιδάκη κατά τις έκτακτες κρίσεις του Νοεμβρίου-, παραμένει στη θέση του ως επικεφαλής Αστυνομικός Διευθυντής Εύβοιας.
Βοηθοί του Απόστολου Κουφού παραμένουν επίσης οι Αστυνομικοί Διευθυντές, Δημήτρης Σίδερης και Τάσος Μπαμπαράκος.
Ο Απόστολος Κουφός, -που αντικατέστησε τον Γεώργιο Νικολιδάκη κατά τις έκτακτες κρίσεις του Νοεμβρίου-, παραμένει στη θέση του ως επικεφαλής Αστυνομικός Διευθυντής Εύβοιας.
Βοηθοί του Απόστολου Κουφού παραμένουν επίσης οι Αστυνομικοί Διευθυντές, Δημήτρης Σίδερης και Τάσος Μπαμπαράκος.