![](https://4.bp.blogspot.com/-zIlBNlY5XAM/XGMKErZ5PpI/AAAAAAACbnY/QksK1um2G30Geo_keqX4wlNBwyp9vNI3wCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%25A5%25CE%25A1%25CE%2595%25CE%25A3-1.jpg)
Έρχονται και στην Εύβοια τέτοια γεγονότα...
Οι δημοτικές και αυτοδιοικητικές εκλογές έχουν πάντα ένα λίγο πιο… σουρεάλ χρώμα από τις εθνικές.
Στο Αγρίνιο αυτό το χρώμα βάζει ο υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος του Δήμου Αγρινίου, Χρήστος Λαμάρας, ο οποίος κατεβαίνει με το… καταλυτικό σύνθημα «Για ένα νέο Αγρίνιο με τζάμπα μπύρες», σύμφωνα με το patrasevents.gr .
Οι Αγρινιώτες καλούνται πλέον να … σταθμίσουν το συμφέρον τους:
Οι δημοτικές και αυτοδιοικητικές εκλογές έχουν πάντα ένα λίγο πιο… σουρεάλ χρώμα από τις εθνικές.
Στο Αγρίνιο αυτό το χρώμα βάζει ο υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος του Δήμου Αγρινίου, Χρήστος Λαμάρας, ο οποίος κατεβαίνει με το… καταλυτικό σύνθημα «Για ένα νέο Αγρίνιο με τζάμπα μπύρες», σύμφωνα με το patrasevents.gr .
Οι Αγρινιώτες καλούνται πλέον να … σταθμίσουν το συμφέρον τους:
![](https://3.bp.blogspot.com/-M0o6Rl4XJ1U/XGMKi1ZIA3I/AAAAAAACbng/DwDVWNJBe6Ef_WbLWPNcl61TwM1gzk_4wCLcBGAs/s640-rw/%25CE%25A4%25CE%2596%25CE%2591%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%2591-10.jpg)