![](https://3.bp.blogspot.com/-x2DhKn2Uchw/XJH-ojLj8tI/AAAAAAACdaM/GDrAb47ycT0fL74AgTAknHlBygzgS9ekACLcBGAs/s640-rw/%25CE%259B%25CE%2591%25CE%25A6%25CE%2597%25CE%25A3-10.png)
Θανατηφόρο τροχαίο σημειώθηκε λίγο μετά τις 23:30 το βράδυ της Τρίτης (20-03-2019) στο δρόμο πλησίον του γηπέδου της Νέας Αρτάκης...
Νεκρός είναι ο 28χρονος Θοδωρής Λάφης που εργαζόταν στην οικογενειακή επιχείρηση «Johnies Food and Coffee», ένα fast-food της περιοχής που βρίσκεται στην οδό Εθνικής Αντιστάσεως.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, διερχόμενο αυτοκίνητο που οδηγούσε 20χρονος συγκρούστηκε με την μοτοσυκλέτα στην οποία επέβαινε ο 28χρονος, με αποτέλεσμα τον θανάσιμο τραυματισμό του τελευταίου.
Από τους αστυνομικούς της Τροχαίας Χαλκίδας συνελήφθη ο 20χρονος οδηγός, ενώ έχει παραγγελθεί η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
Νεκρός είναι ο 28χρονος Θοδωρής Λάφης που εργαζόταν στην οικογενειακή επιχείρηση «Johnies Food and Coffee», ένα fast-food της περιοχής που βρίσκεται στην οδό Εθνικής Αντιστάσεως.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, διερχόμενο αυτοκίνητο που οδηγούσε 20χρονος συγκρούστηκε με την μοτοσυκλέτα στην οποία επέβαινε ο 28χρονος, με αποτέλεσμα τον θανάσιμο τραυματισμό του τελευταίου.
![](https://1.bp.blogspot.com/-SK9IH4XrlpU/XJIAxXnUurI/AAAAAAACdaY/BSLzyVTANRckYQq_mX69SoP1kaHXv9xwgCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259B%25CE%2591%25CE%25A6%25CE%2597%25CE%25A3-1.jpg)