![](https://4.bp.blogspot.com/-0bgNV87DQLc/XId2yKyYZ0I/AAAAAAACc_E/arufhWLD82w7BQAlIHQTJyWzN-dY2KeogCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259D%25CE%2595%25CE%259A%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A3-%25CE%259F%25CE%259A.png)
Σε ηλικία 54 ετών «έφυγε» πρόωρα από τη ζωή ο Χαλκιδέος Γιάννης Μπούρικας, «χτυπημένος» από καρκίνο...
Ήταν παντρεμένος και πατέρας ενός κοριτσιού. Η κηδεία του θα γίνει στις 16:00 το μεσημέρι της Τρίτης (12-03-2019) στον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Λαζάρου, στο νέο Κοιμητήριο Χαλκίδας.
Ήταν παντρεμένος και πατέρας ενός κοριτσιού. Η κηδεία του θα γίνει στις 16:00 το μεσημέρι της Τρίτης (12-03-2019) στον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Λαζάρου, στο νέο Κοιμητήριο Χαλκίδας.
![](https://4.bp.blogspot.com/-e4l30xn2IWM/XId2sy6eN5I/AAAAAAACc-8/ozue2Bc-gQIu6GRXZp2c070aw9VajgsZwCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259D%25CE%2595%25CE%259A%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A3-3.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-cCEMTP30xUA/XId2t_up7TI/AAAAAAACc_A/pX7p60xENwcBRpFnia5ky8UftciQEkSXQCLcBGAs/s640-rw/%25CE%259D%25CE%2595%25CE%259A%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A3-1.jpg)