ΥΔΑΤΟΡ
ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ

Ελλάδα - Ιταλία 0-3: «Ναυάγιο» της Εθνικής στο ΟΑΚΑ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ούτε κατά διάνοια δεν κατάφερε η Εθνική να φανεί ανταγωνιστική απέναντι στην Ιταλία, γνωρίζοντας αμαχητί την πρώτη ήττα της στον 10ο προκριματικό όμιλο του EURO 2020...

Οι «ατζούρι» πέρασαν από το ΟΑΚΑ με το χαρακτηριστικά άνετο 0-3 και έκαναν το «3 στα 3», τοποθετώντας γερά θεμέλια για την πρόκριση στην τελική φάση. Το σκορ διαμορφώθηκε από το πρώτο ημίχρονο, με τέρματα των Μπαρέλα (23΄), Ινσίνιε (30΄) και Μπονούτσι (33΄).

Η «σκουάντρα ατζούρα» συνέχισε να φτάνει με χαρακτηριστική άνεση στα ελληνικά καρέ και πλησίασε σε αρκετές περιπτώσεις στο τελευταίο 15λεπτο σε ένα τέταρτο γκολ, όμως ο Μπάρκας σταμάτησε στο 75΄ τον Ισνίνιε (σε τετ-α-τετ), στο 86΄ το δυνατό σουτ του Φλορέντσι και στο 88΄ ξανά τον Ινσίνιε.

ΒΙΝΤΕΟ

Δεν είναι πρωταπριλιάτικο: Είχε πάει για εξετάσεις και στο Νοσοκομείο Χαλκίδας η Καμερουνέζα από τη Ριτσώνα - Εάν δεν είχε πάει στο «Αλεξάνδρα» δεν θα μαθαίναμε ποτέ ότι είχε κορονοϊό

Διαβάστε τα νέα στοιχεία για την Καμερουνέζα από την Αφρική που διέμενε στο hot spot της Ριτσώνας... Όπως αποκαλύφθηκε, πριν διαγνωστεί...