![](https://1.bp.blogspot.com/-tgmq08k7yJ0/XXctGDPfkrI/AAAAAAACliM/wI7mw4A1KHQlzLs4dr-fIew82D1qQ80yACLcBGAs/s640-rw/7.jpg)
Σφοδρό θανατηφόρο τροχαίο σημειώθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας (09-09-2019) στο δρόμο Χαλκίδας - Λεπούρων, στο ύψος της Ερέτριας...
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, το αυτοκίνητο που οδηγούσε ο 39χρονος Γιάννης Κακογιάννης, ερχόταν από την Αμάρυνθο όταν ξαφνικά, -και για άγνωστους μέχρι στιγμής λόγους-, το όχημα, μάρκας, Suzuki Swift, βγήκε εκτός δρόμου και κατέληξε με σφοδρότητα σε κολώνα της ΔΕΗ, που είχε ως αποτέλεσμα τον τραυματισμό και τον εγκλωβισμό της 38χρονης συνοδηγού, Ελένης Θωμαϊδου, η οποία διέμενε στην Αθήνα μαζί με τον σύζυγο της.
Οι πυροσβέστες χρησιμοποιώντας εργαλεία και τροχό κοπής μετάλλων κατάφεραν να κόψουν την πόρτα και να απεγκλωβίσουν την 38χρονη, η οποία μεταφέρθηκε ζωντανή στο Νοσοκομείο Χαλκίδας, ωστόσο λίγη ώρα αργότερα κατέληξε.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, το αυτοκίνητο που οδηγούσε ο 39χρονος Γιάννης Κακογιάννης, ερχόταν από την Αμάρυνθο όταν ξαφνικά, -και για άγνωστους μέχρι στιγμής λόγους-, το όχημα, μάρκας, Suzuki Swift, βγήκε εκτός δρόμου και κατέληξε με σφοδρότητα σε κολώνα της ΔΕΗ, που είχε ως αποτέλεσμα τον τραυματισμό και τον εγκλωβισμό της 38χρονης συνοδηγού, Ελένης Θωμαϊδου, η οποία διέμενε στην Αθήνα μαζί με τον σύζυγο της.
Οι πυροσβέστες χρησιμοποιώντας εργαλεία και τροχό κοπής μετάλλων κατάφεραν να κόψουν την πόρτα και να απεγκλωβίσουν την 38χρονη, η οποία μεταφέρθηκε ζωντανή στο Νοσοκομείο Χαλκίδας, ωστόσο λίγη ώρα αργότερα κατέληξε.
Ο 39χρονος οδηγός γλίτωσε με ελαφρά τραύματα.
ΔΕΙΤΕ ΕΙΚΟΝΕΣ:
![](https://1.bp.blogspot.com/-h6r-LDXt72Q/XXctDFKX1xI/AAAAAAACliE/jvIGl3ROgt8Mg9tcMcLjNhS372ScJlepwCLcBGAs/s640-rw/4.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-bQWk_cqW6Kc/XXctGQ3vsaI/AAAAAAACliQ/_h-kgPp0fwkAzOwvrQfqZSe-1zB6FBgLwCLcBGAs/s640-rw/5.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-tQrKlBkpRHQ/XXctFyFQnZI/AAAAAAACliI/PTFPU65XOAYDyU_udYdBwQm1QFetfusdQCLcBGAs/s640-rw/6.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-tgmq08k7yJ0/XXctGDPfkrI/AAAAAAACliM/wI7mw4A1KHQlzLs4dr-fIew82D1qQ80yACLcBGAs/s640-rw/7.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-BxXyUy_2u8Q/XXctB3LQ47I/AAAAAAAClh4/T1a6XyBwkywPgupiNUIUWnJa1O1Qll_yACLcBGAs/s1600-rw/1.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-hCzGWz8OOnA/XXctCAvF7nI/AAAAAAACliA/cYAIbP7uqlk4rRjYP5qUZ23TZJYVgr4pQCLcBGAs/s640-rw/2.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-AHf6SMb7m_E/XXctB80iFfI/AAAAAAAClh8/T-lOoJNP4uIgvc24XtjO6o3EBiuMRJ8WACLcBGAs/s1600-rw/3.jpg)