![](https://1.bp.blogspot.com/-Rc1QmWaIo4U/Xf_YNN5SArI/AAAAAAACqVM/QFIpXdmA9iUvX_JVJ7fsBJZ6jN7NuW28wCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%25A3%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%259A%25CE%259F%25CE%25A3-%25CE%259F%25CE%259A.png)
Θλίψη επικρατεί στην Αρτάκη και όχι μόνο για τον θάνατο του 49χρονου φωτογράφου, Παναγιώτη Μπασούκου, ο οποίος διατηρούσε φωτογραφείο στην οδό Εθνικής Αντιστάσεως...
Ο άτυχος άνδρας και πατέρας δύο παιδιών άφησε την τελευταία του πνοή μετά από πολύχρονη άνιση μάχη με τον καρκίνο.
![](https://1.bp.blogspot.com/-aM_U6XF1Ll4/Xf_YNrKpbuI/AAAAAAACqVQ/MiJO8g_AnHkNKgrif9pbTrpnzM3kitlDACLcBGAsYHQ/s1600-rw/%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%25A3%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%259A%25CE%259F%25CE%25A3-1.jpg)
Δεξιά ο Παναγιώτης Μπασούκος μαζί με τον γιο του Γιώργο...
Η κηδεία του 49χρονου θα πραγματοποιηθεί στις 13:00 το μεσημέρι της Δευτέρας (23-12-2019) στον Ιερό Ναό του Αγίου Ιωάννη στο Θεολόγο, απ' όπου και κατάγονταν.
Η κηδεία του 49χρονου θα πραγματοποιηθεί στις 13:00 το μεσημέρι της Δευτέρας (23-12-2019) στον Ιερό Ναό του Αγίου Ιωάννη στο Θεολόγο, απ' όπου και κατάγονταν.