![](https://1.bp.blogspot.com/-enYfzSq_ZTs/Xe6159f0dJI/AAAAAAACpuU/uX24boWup1IANmYDXeaPcWC5MwQn7jtAwCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%2594%25CE%2595%25CE%259D%25CE%25A4%25CE%25A1%25CE%259F-3.jpg)
Αλγεινή εντύπωση προκάλεσαν οι εικόνες με το μισό-αναμμένο Χριστουγεννιάτικο δέντρο που έστησε ο ΔΟΑΠΠΕΧ στη παραλία της Χαλκίδας...
Οι εικόνες τραβήχτηκαν από την κάτοικο της Χαλκίδας, Νίτσα Κουτσογιαννάκη - Ανδριά, η οποία τις δημοσίευσε στη σελίδα της στο facebook σχολιάζοντας τα εξής:
«Νομίζω δεν έχω δει χειρότερο στολισμό, ούτε στην πόλη μας, ούτε αλλού. Η
προχειρότητα, η τσαπατσουλιά και η ακαλαισθησία σε όλο τους το
μεγαλείο! Σαν να βαριόντουσαν, σαν να μας έκαναν χάρη με μισή καρδιά,
σαν να το ξεπέταξαν, τι να πω; Λυπάμαι...»
![](https://1.bp.blogspot.com/-NkqbQGMOuH4/Xe615adGL5I/AAAAAAACpuQ/x-0GE3Ku0nUzdAN9rITf3HnS73CFsg5nQCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%2594%25CE%2595%25CE%259D%25CE%25A4%25CE%25A1%25CE%259F-1.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-QZ-KXm1jsnM/Xe615L67MuI/AAAAAAACpuM/XZNC8iTK9MYOlKPNeuQ3s-JnjJCYAQJtgCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%2594%25CE%2595%25CE%259D%25CE%25A4%25CE%25A1%25CE%259F-2.jpg)
Η απάντηση που δίνει μέσω του EviaZoom.gr, η πρόεδρος του ΔΟΑΠΠΕΧ, Ελένη Αϊδίνη, είναι ότι οι ηλεκτρολόγοι της είπαν ότι κάηκαν τα υπόλοιπα λαμπάκια, τονίζοντας η ίδια ότι τα λαμπάκια του δέντρου δεν θα ανάβουν πλέον τα βράδια μέχρι νεοτέρας.