![](https://1.bp.blogspot.com/-NhmpMpwcWEI/XgmmF53q-YI/AAAAAAACqrw/sMtWROpUi-gKC7QE68bR5CgEXM4WKR-kgCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%259A%25CE%259F%25CE%25A3.jpg)
Με μία λιτή ανάρτηση αποφάσισε να αποχαιρετήσει ο Ανδρέας Μικρούτσικος τον αδερφό του Θάνο, ο οποίος άφησε την τελευταία του πνοή σε ηλικία 72 ετών μετά από πολύχρονη μάχη με τον καρκίνο...
«Μια στιγμή η ζωή μας και συ την έκανες αιωνιότητα», έγραψε στο Facebook ο Ανδρέας Μικρούτσικος, κάτω από μία φωτογραφία του Θάνου Μικρούτσικου από τα νιάτα του.
«Μια στιγμή η ζωή μας και συ την έκανες αιωνιότητα», έγραψε στο Facebook ο Ανδρέας Μικρούτσικος, κάτω από μία φωτογραφία του Θάνου Μικρούτσικου από τα νιάτα του.
![](https://1.bp.blogspot.com/-GFg5eKd2pNY/Xgmn3QaYEPI/AAAAAAACqsA/ZAma3DnvM4MRXoBSttY4iVbMqTBvqOznQCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%2591%25CE%259D%25CE%2594%25CE%25A1%25CE%2595%25CE%2591%25CE%25A3-1.png)
Και η παλιότερη ανάρτηση
![](https://1.bp.blogspot.com/-qPcc99Veabg/Xgmn3c46MFI/AAAAAAACqr8/rjDAOP3M7EkAbeDQCiDlBKNVypB6E32XgCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%2591%25CE%259D%25CE%2594%25CE%25A1%25CE%2595%25CE%2591%25CE%25A3-2.png)