![](https://1.bp.blogspot.com/-VbRxu_Azz5I/XjrG22yiRvI/AAAAAAACsZo/s6auTt4nkP46_4D-5aKi_nM0PwFXBHXAwCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%2595%25CE%25A0%25CE%2599%25CE%2592%25CE%2595%25CE%2592%25CE%2591%25CE%2599%25CE%25A9%25CE%25A3%25CE%2597.png)
Επιβεβαιώθηκε το δημοσίευμα του EviaZoom.gr που είχε γράψει, εδώ και μέρες, ότι ο Απόστολος Κουφός θα παραμείνει στη θέση του (δείτε ΕΔΩ)...
Όπως ανακοινώθηκε επίσημα από το Αρχηγείο της ΕΛ.ΑΣ ο Απόστολος Κουφός παραμένει Αστυνομικός Διευθυντής Εύβοιας, ενώ αποστρατεύτηκε ο βοηθός του, Αστυνομικός Διευθυντής, Δημήτρης Σίδερης, ο οποίος προήχθη στο βαθμό του Ταξιάρχου εκτός οργανικών θέσεων και θα αποστρατευτεί ύστερα από 30 ημέρες.
Όπως ανακοινώθηκε επίσημα από το Αρχηγείο της ΕΛ.ΑΣ ο Απόστολος Κουφός παραμένει Αστυνομικός Διευθυντής Εύβοιας, ενώ αποστρατεύτηκε ο βοηθός του, Αστυνομικός Διευθυντής, Δημήτρης Σίδερης, ο οποίος προήχθη στο βαθμό του Ταξιάρχου εκτός οργανικών θέσεων και θα αποστρατευτεί ύστερα από 30 ημέρες.
![](https://1.bp.blogspot.com/-HihzmEob4lc/XjrI93WVKTI/AAAAAAACsZw/2aqq_nt7tMMXmx8tMxZnOT-vTRagxLvEACLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%259A%25CE%259F%25CE%25A5%25CE%25A6%25CE%259F%25CE%25A3-100.jpg)
Αριστερά ο Δημήτρης Σίδερης, μαζί με τον Κώστα Λάμπρου που έχει αποστρατευτεί εδώ και καιρό από την ΕΛ.ΑΣ...