![](https://1.bp.blogspot.com/-9uQO6N39dWI/XjvY4iTHgII/AAAAAAACscY/M39hzdZTwMQZcpT_h6YZXsCWM04gu9H1ACLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%259A%25CE%25A5%25CE%25A0%25CE%2595%25CE%259B%25CE%259B%25CE%259F%2B%25CE%2595%25CE%25A5%25CE%2592%25CE%259F%25CE%2599%25CE%2591%25CE%25A3.jpg)
Το πρώτο εισιτήριο για τον τελικό του Κυπέλλου Εύβοιας το πήρε ο Ηρακλής Ψαχνών...
Η πρόκριση ήρθε μέσω της διαδικασίας των πέναλτι απέναντι στην Αρτάκη με 5-3, ενώ η κανονική διάρκεια του αγώνα έληξε 1-1.
Ο Ηρακλής Ψαχνών περιμένει τον αγώνα Ελλήσποντος Νέας Λαμψάκου - Λήλας Βασιλικού για να μάθει τον αντίπαλο του, με τους Λαμψακιώτες να έχουν προβάδισμα καθώς στο πρώτο παιχνίδι είχαν κερδίσει (0-1) στο Βασιλικό.
Η πρόκριση ήρθε μέσω της διαδικασίας των πέναλτι απέναντι στην Αρτάκη με 5-3, ενώ η κανονική διάρκεια του αγώνα έληξε 1-1.
Ο Ηρακλής Ψαχνών περιμένει τον αγώνα Ελλήσποντος Νέας Λαμψάκου - Λήλας Βασιλικού για να μάθει τον αντίπαλο του, με τους Λαμψακιώτες να έχουν προβάδισμα καθώς στο πρώτο παιχνίδι είχαν κερδίσει (0-1) στο Βασιλικό.