![](https://1.bp.blogspot.com/-rW11qL6Ly6g/XjhR442Cu9I/AAAAAAACsU8/fkE4Ul7xcqIkXIbXBAvTG7Fm5Mt1TNcCwCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%2592%25CE%2591%25CE%259A%25CE%2591-10.jpg)
Σε ηλικία 86 ετών πέθανε ο Σπύρος Βάκας, πατέρας της δημάρχου Χαλκιδέων, Έλενας Βάκα...
Ήταν απόστρατος στρατιωτικός (Ταγματάρχης) και είχε καταγωγή από τα Τρίκαλα Θεσσαλίας.
Η κηδεία θα γίνει στις 11:30 το πρωί της Δευτέρας (03-02-2020) στον Ιερό Ναό Παμμεγίστων Ταξιαρχών στη Χαλκίδα, ενώ η ταφή θα γίνει στον Πρόδρομο Τρικάλων.
Ήταν απόστρατος στρατιωτικός (Ταγματάρχης) και είχε καταγωγή από τα Τρίκαλα Θεσσαλίας.
Η κηδεία θα γίνει στις 11:30 το πρωί της Δευτέρας (03-02-2020) στον Ιερό Ναό Παμμεγίστων Ταξιαρχών στη Χαλκίδα, ενώ η ταφή θα γίνει στον Πρόδρομο Τρικάλων.