![](https://1.bp.blogspot.com/-X83Uor_tsz4/Xp8Xzudjp6I/AAAAAAACvkU/HaK3T8hXQEg1WoD6ilifPOHuidkf2x9bwCLcBGAsYHQ/s640-rw/%25CE%25A0%25CE%259F%25CE%259B%25CE%2599%25CE%25A4%25CE%2599%25CE%259A%25CE%2591-%25CE%2595%25CE%25A5%25CE%2592%25CE%259F%25CE%2599%25CE%2591%25CE%25A3.jpg)
(φωτο αρχείου)
Ο 62χρονος Ψαχνιώτης συνελήφθη, μέσα στο σπίτι του, στις 12:00 το μεσημέρι της Τρίτης (21-04-2020), στη περιοχή Πολιτικά του Δήμου Διρφύων - Μεσσαπίων...
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, αστυνομικοί, παρουσία Εισαγγελικού Λειτουργού, διενήργησαν αιφνίδιο έλεγχο μέσα στο σπίτι του όπου βρέθηκαν και κατασχέθηκαν 1.656 λαθραία στριφτά τσιγάρα και 51,8 γρ., χύμα καπνό.
Ο 62χρονος συνελήφθη και αναμένεται να οδηγηθεί στον Αντεισαγγελέα Πρωτοδικών Χαλκίδας.
Ο 62χρονος Ψαχνιώτης συνελήφθη, μέσα στο σπίτι του, στις 12:00 το μεσημέρι της Τρίτης (21-04-2020), στη περιοχή Πολιτικά του Δήμου Διρφύων - Μεσσαπίων...
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, αστυνομικοί, παρουσία Εισαγγελικού Λειτουργού, διενήργησαν αιφνίδιο έλεγχο μέσα στο σπίτι του όπου βρέθηκαν και κατασχέθηκαν 1.656 λαθραία στριφτά τσιγάρα και 51,8 γρ., χύμα καπνό.
Ο 62χρονος συνελήφθη και αναμένεται να οδηγηθεί στον Αντεισαγγελέα Πρωτοδικών Χαλκίδας.
ΡΕΠΟΡΤΑΖ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΚΑΝΗΣ