![](https://1.bp.blogspot.com/-UVJPZyebWOc/X2PKEZJ4SnI/AAAAAAAC2DI/OQcn-jOru3UJ2R5Nn4_FXmgF07voFzkfQCLcBGAsYHQ/w640-h442-rw/%25CE%25A6%25CE%2599%25CE%259B%25CE%2599%25CE%259A%25CE%259F-%25CE%259F%25CE%259A.jpg)
Οι βυσσινί κυριάρχησαν στο γήπεδο και έβγαλαν αρκετές φάσεις μπροστά από την αντίπαλη εστία. Με σκορερ 2 φορές τον Ούγγρο στραικερ Κριστάν και από μία φορά τους Κυριαζή, Λαμπόγλου επικράτησε με 4-1 του Ηρακλή Ψαχνών. Το γκολ των φιλοξενούμενων σημείωσε ο Τσούτσης.
Προοδευτική (Αντώνης Καλαμάκης): Κατσούλης, Βαλιούρης, Μανωλιάς, Μαούνης, Βασιλείου, Παλάτσιος, Γαβράς, Θεοδωρίδης, Κυριαζής, Κριστάν, Λαμπόγλου. (Βουτσιώτης, Κοκκινάκης, Τζανιδάκης, Πράνταλος, Ξυγκάκης, Αποστόλου, Σφυρογιαννάκης, Κόντος, Ντίρμισι, Μέλης, Γριζανίτης).
Ηρακλής Ψαχνών (Θανάσης Μεθενίτης): Ντουμάνης, Ζουλιώτης, Χατζηαντωνίου, Ρεπετσάς, Σπανός, Σπυράκης, Σταματάκος, Τόσκα, Π.Λ. Σκριβάνος, Βεζιρτζόγλου, Τσούτσης. (Ματράκας, Κολιός, Σιαράπης, Σαμαράς, Νικολαΐδης, Μπατζέλης, Αντζέλι).