![](https://1.bp.blogspot.com/-Zrtdh-G-_-k/X7On0YqQF_I/AAAAAAAC3jw/_WuTmF72KkgKTQZnIh1ZuW63Lla35AnCgCLcBGAsYHQ/w640-h360-rw/%25CE%25A3%25CE%259A%25CE%259F%25CE%25A1%25CE%2594%25CE%2591.webp)
Η Φαίη Σκορδά, στην έναρξη της εκπομπής, ανέφερε τα εξής:
«Σε αυτή την εκπομπή προσπαθούμε να είμαστε πάρα πολύ σωστοί, ακολουθώντας όλες τις οδηγίες του ΕΟΔΥ. Ο Πέτρος Συρίγος, ο Νίκος Παρτσώλης και ο Αλέξης Μίχας διαπίστωσαν ότι την προηγούμενη εβδομάδα είχαν έρθει σε επαφή με ένα κρούσμα κορονοϊού, με μια κοπέλα η οποία βγήκε θετική στον COVID-19. Οπότε, μέχρι να βγει το αποτέλεσμα από το μοριακό τεστ, για να είμαστε σωστοί είπαμε να μας δουν από το σπίτι σήμερα».
ΒΙΝΤΕΟΠληροφορίες: Zappit