![](https://1.bp.blogspot.com/-ms8EJW4tImo/X8acyFHOhGI/AAAAAAAC4Cc/ugopRyZ_IbsO7fUesIZuDZAj1gyO7TIpACLcBGAsYHQ/w640-h320-rw/%25CE%2591%25CE%2593%25CE%2599%25CE%259F%25CE%25A3-%25CE%25A3%25CE%25A4%25CE%2595%25CE%25A6%25CE%2591%25CE%259D%25CE%259F%25CE%25A3-%25CE%25A4%25CE%2595%25CE%259B%25CE%2599%25CE%259A%25CE%259F.png)
Μεγάλη ήταν η κίνηση και το απόγευμα της Τρίτης (01-12-2020) στον κόμβο του Αγίου Στεφάνου όπου βρίσκεται η είσοδος προς Χαλκίδα αλλά και το ρεύμα προς Αθήνα και άλλες περιοχές εκτός νομού.
Στο σημείο ήταν ένας πεζός αστυνομικός και παρκαρισμένη μία κλούβα της αστυνομίας, -για τα «μάτια του κόσμου» όπως φάνηκε ακόμη μία φορά-, καθώς δεν γίνονταν έλεγχοι στα εκατοντάδες διερχόμενα αυτοκίνητα που κινούνταν στα δύο ρεύματα κυκλοφορίας και γύρω από τον κυκλικό κόμβο.
ΒΙΝΤΕΟ