![](https://1.bp.blogspot.com/-APPthxvVWqQ/YKHofJsEpaI/AAAAAAAC88c/vKuW65gvARoYEyOakUYMBQyxYkDEAyXWgCLcBGAsYHQ/w640-h406-rw/%25CE%2597%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%259A%25CE%259B%25CE%2597%25CE%25A3%2B%25CE%25A8%25CE%2591%25CE%25A7%25CE%259D%25CE%25A9%25CE%259D-%25CE%259F%25CE%259A.png)
Ωστόσο ο αγώνας στιγματίστηκε από επεισόδια που προκάλεσε ένα τραμπούκος οπαδός των γηπεδούχων, ο οποίος έσπασε τα τζάμι των αποδυτηρίων που βρίσκονταν μέσα εκείνη την στιγμή οι παίκτες του Ηρακλή Ψαχνών, ενώ αιμόφυρτος μεταφέρθηκε στο Νοσοκομείο ο επιθετικός του Ηρακλή Ψαχνών, Δημήτρης Βεζιρτζόγλου, χωρίς να κινδυνεύει η υγεία του.
Ο Δημήτρης Βεζιρτζόγλου κατά την είσοδο του στον αγωνιστικό χώρο:
Δείτε ΕΙΚΟΝΕΣ & ΒΙΝΤΕΟ που ανέβασαν παίκτες και στελέχη του Ηρακλή Ψαχνών:
Παρών στο γήπεδο και ο Δήμαρχος Διρφύων - Μεσσαπίων, Γιώργος Ψαθάς