![](https://1.bp.blogspot.com/-MGBKe0lvVTc/YRy6qopzi9I/AAAAAAADAbM/mNKwCxyt-F4wArt-mmMt2r4_ePHRQk7-gCLcBGAsYHQ/w640-h402-rw/%25CE%25A7%25CE%2591%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%25A5%25CE%2593%25CE%2597-%25CE%259A%25CE%2591%25CE%25A4%25CE%259F%25CE%2599%25CE%259A%25CE%259F%25CE%2599-ok.webp)
«Ο Δήμος Χαλκιδέων είναι ανύπαρκτος και στην περιοχή γίνονται αμέτρητες παρανομίες, το περιβάλλον μολύνεται διαρκώς και ο Δήμος δεν κάνει το παραμικρό για να σταματήσει αυτή την κατάσταση, επισημαίνεται στην ανακοίνωση».
«Ο Δήμος Χαλκιδέων είναι ανύπαρκτος και στην περιοχή γίνονται αμέτρητες παρανομίες, το περιβάλλον μολύνεται διαρκώς και ο Δήμος δεν κάνει το παραμικρό για να σταματήσει αυτή την κατάσταση, επισημαίνεται στην ανακοίνωση».