![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhz_e0PKTJvd3NRbTW1gTW25IF1IXydeLwIvW0S7n8iHNzBkP_XahY3bZ5JRrkxJgj2WG2GtnP-ZE97L0U0xLZb7jsaYfeNrHeiSFf9_fVeWgTt7XgY3hfz5hz894SN35A78EDMWApEwK_WUoKKEhZEGodH2XMUKb2da9sBZPDzcWAAReXerucyojAC/w640-h400-rw/%CE%9A%CE%9F%CE%A1%CE%9F%CE%9D%CE%9F%CE%99%CE%9F%CE%A3-%CE%A4%CE%95%CE%A3%CE%A4.jpg)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Νέα Αρτάκη:
Προσήλθαν στο Δημαρχείο για να κάνουν rapid test 29 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 2 άτομα. Πρόκειται για 2 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 54 έτη.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο πνευματικό κέντρο για να κάνουν rapid test 46 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 5 άτομα. Πρόκειται για 2 άνδρες και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 43 έτη.