![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRk3Hp695G3M9KbGnDPNm1JyRsWTOP0GzkTx139tQ-x_g1N9fXJEubIGwy99NeQw-d929WilPBAibdYfPCz5SenhWHDSJrIWgYpRTDcm4RvIOU3VcNDsw66jrhDaT1wmXJJkn1qbiylq8rNEyGyIbBnDJXOSDric7KK10R00YFGkItdAAF_IRvFv_W/w640-h414-rw/%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91%20%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91_%CE%91%CE%99%CE%94%CE%97%CE%A8%CE%9F-%CE%9F%CE%9A.jpg)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Χαλκίδα:
Προσήλθαν στο 5ο δημοτικό σχολείο για να κάνουν rapid test 58 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 7 άτομα. Πρόκειται για 4 άνδρες και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 51 έτη.
Στα Λουτρά Αιδηψού:
Προσήλθαν για να κάνουν rapid test 8 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 2 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 71 έτη.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο πνευματικό κέντρο για να κάνουν rapid test 55 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 19 άτομα. Πρόκειται για 9 άνδρες και 10 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 47 έτη.
Στη Λιβαδειά Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο παλαιό δημαρχείο για να κάνουν rapid test 38 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 3 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 2 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 55 έτη.