![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh5bsqT0cDrVrDkxDomB6DYSVwY101zrDYkvvNBkZ-P3OpbSmsTcW0enGLukVHrCQldra1AaPmltzcT5Dnm3sxeetlpC_8lLVpC6U8bTLEdb7KTD3WOyZfBBIDOOEY5SI0yRZGPq7FFKpggu7S-lzGxNZfcjLCOyJMlI3R7AflCxvttkEH1eiPiGsme/w640-h400-rw/evia-rapid-tests.jpg)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Νέα Αρτάκη:
Προσήλθαν στο δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 27 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 8 άτομα. Πρόκειται για 4 άνδρες και 4 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 48 έτη.
Στα Λουτρά Αιδηψού:
Προσήλθαν στην αίθουσα του ΟΛΝΕ της περιοχής για να κάνουν rapid test 14 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 5 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 4 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 75 έτη.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο πνευματικό κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 90 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 9 άτομα. Πρόκειται για 4 άνδρες και 5 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 43 έτη.
Στη Λιβαδειά Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο παλαιό δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 38 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 7 άτομα. Πρόκειται για 4 άνδρες και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 56 έτη.