![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOA8yhyT2n_2Av_bHN_Cy8oLJKaYOFPfFCHV6DZRbJXNOQMyeAAy3sPumZBLbwXhlAfYaR6OQpGSVvU2eB_FoqJe2PDE3cQEeuesYxaFrSUdToCElt37TAKgwWFtLp7rwcffYlVKdL06jkBLvz2c5ck5FarZ8oXX8LsOwR6XfCfioZwex6Z51-y_Jh/w640-h400-rw/%CE%9A%CE%91%CE%99%CE%A1%CE%9F%CE%A3_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91_%CE%A6%CE%A9%CE%A4%CE%A9%CE%9D.jpg)
Σύμφωνα με τους μετεωρολόγους σχεδόν σε όλη τη χώρα, όπως και στην Εύβοια, το τριήμερο των Φώτων, από 6 εως 8 Ιανουαρίου 2023, ο καιρός θα είναι ανοιξιάτικος και η θερμοκρασία θα φτάσει τοπικά ακόμα και τους 20 βαθμούς.
Σύμφωνα με τους μετεωρολόγους σχεδόν σε όλη τη χώρα, όπως και στην Εύβοια, το τριήμερο των Φώτων, από 6 εως 8 Ιανουαρίου 2023, ο καιρός θα είναι ανοιξιάτικος και η θερμοκρασία θα φτάσει τοπικά ακόμα και τους 20 βαθμούς.