![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEif_2TRiHpaaMT6WkIYhXXLjcQoYs_PPd497j-AYOUBTEgUTJntHBsDokiVMEXmVI_9BX4D-_1gEPP1P9UErcaKlfJADHgtc0Drx_oyaVHAOVI-C4fptBtMtApISE9vytzbVtkyNKb9zGlmzGL2qt0kW33K0hm3TJUznULY0rJ80DyqLV9ILu794V--/w640-h414-rw/%CE%9D%CE%95%CE%91_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91_%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91_%CE%9F%CE%9A.jpg)
Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Χαλκίδα:
Προσήλθαν στη περιοχή Πάρκο του Λαού για να κάνουν rapid test 19 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 4 άτομα. Πρόκειται για 2 άνδρες και 2 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 59 έτη.
Στη Νέα Αρτάκη:
Προσήλθαν στο Δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 13 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 2 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και 1 γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 69 έτη.
Στα Λουτρά Αιδηψού:
Προσήλθαν στο Δημαρχείο της περιοχής για να κάνουν rapid test 2 άτομα, από τα οποία κανένα δεν βγήκε θετικό στον κορονοϊό.
Στη Θήβα Βοιωτίας:
Προσήλθαν στο Πνευματικό Κέντρο της περιοχής για να κάνουν rapid test 75 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 13 άτομα. Πρόκειται για 10 άνδρες και 3 γυναίκες με διάμεση ηλικία τα 50 έτη.