![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiX5obXgXbyqGe23Y3DvCehSiiLVjGV1cHBy7rzSnfi_WaQW9N8dUHwZjQVANUBpGVRljNkI4ZvMFmvWj733pq6B6XMQltJ49jdqeceZWGDIrWk6CdCWHLoueDilsftoq69r01UHE18b0JKKNSPHO8NrlHlFYhnL7PE4AHBL5Fp1eFbUsWk66CozmQE/w640-h360-rw/%CE%9A%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%A3%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%91_%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91_%CE%BF%CE%BA.png)
Η προσέλευση του κόσμου ήταν μικρή - Δείτε τι έδειξαν τα αποτελέσματα:
Στη Χαλκίδα:
Προσήλθαν στη περιοχή του Πάρκου του Λαού για να κάνουν rapid test 15 άτομα, από τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό 2 άτομα. Πρόκειται για 1 άνδρα και μία γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 38 έτη.
Στην Ιστιαία:
Προσήλθαν στο Κέντρο Υγείας της περιοχής για να κάνουν rapid test 2 άτομα, τα οποία βγήκαν θετικά στον κορονοϊό. Πρόκειται για 1 άνδρα και μία γυναίκα με διάμεση ηλικία τα 70 έτη.