![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhXrZA7Qiq4Yj7m4OnjknL17IHHk2j4PKEU7A_9NM_LBM-FD82nFNYNxESWBjdK0S-SWDcLWD7q7qIrN1oaNp32EskG7z2r-1nxpVQHjf1OEMs_u_B3pnuvWcbR6uKMBPpkDNc6LVrGqpO48AyEKtbkbc5d9Z6iVPUzSyBJbrph_R1NnHAGUsQdrQA0/w640-h384-rw/%CE%94%CE%97%CE%9C%CE%97%CE%A4%CE%A1%CE%91%CE%9A%CE%91%CE%9A%CE%97%CE%A3_%CE%9C%CE%95%CE%A3%CE%99%CE%A4%CE%97%CE%A3_%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91.png)
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, ο 55χρονος μεσίτης είχε διαγνωστεί, πριν 40 μέρες περίπου, με όγκο στο κεφάλι και τελικά άφησε την τελευταία του πνοή στο νοσοκομείο «Γεννηματάς» όπου νοσηλευόταν.
Όπως ανακοίνωσαν ο αδερφός και η μητέρα του, η κηδεία του θα γίνει στις 12:00 το μεσημέρι της Τρίτης (16-05-2023) στο χωριό Ροβιές στην Βόρεια Εύβοια από όπου και καταγόταν.
Ο 55χρονος μεσίτης Δημήτρης Δημητρακάκης: