![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiplI3sH0h7XaCqTzfLCWnQsneEUpwupZFKbSU8Dz4cOrOzMHRr8Wn53I1dinAn5ckIuWzkvRsZZAasxpvxi4CXWMjP8untNVSTWDczLzLUOc2rjXE5_u8EP0pJ8FAoSA9u53lcFtj1FpagE6Ov4E-rvPxEmH68w0h3SxPy3IPbtU0XFgfGdhlrcxky9c8/w640-h384-rw/%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%95%CE%93%CE%9F%CE%99_%CE%A7%CE%91%CE%9B%CE%9A%CE%99%CE%94%CE%91_%CE%92%CE%91%CE%9A%CE%91_%CE%9F%CE%9A.jpg)
Άστεγοι, εδώ και μήνες, κοιμούνται στους εξωτερικούς χώρους του κτιρίου του ΟΤΕ στο κέντρο της Χαλκίδας και κανένας δεν ενδιαφέρεται. Πρέπει να ντρεπόμαστε όλοι μας με αυτές τις εικόνες και η πρώτη που πρέπει να έχει συνεχώς σκυμμένο το κεφάλι είναι η ακατονόμαστη Δήμαρχος Χαλκιδέων.
Αλλά ποιος έχασε την ντροπή για να τη βρει η συγκεκριμένη κυρία θα αναρωτηθείτε εύλογα...
ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΝΤΡΟΠΗΣ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑΣ: