![Νότια Εύβοια: Οι αρτοποιοί διαμαρτύρονται για το πολυνομοσχέδιο Νότια Εύβοια: Οι αρτοποιοί διαμαρτύρονται για το πολυνομοσχέδιο](http://1.bp.blogspot.com/-w5QcxgTgTSQ/VD49D1UoUUI/AAAAAAAAlXA/UNJ0qPDP_R8/s1600-rw/%CE%91%CE%A1%CE%A4%CE%9F%CE%A0%CE%9F%CE%99%CE%9F%CE%99-%CE%95%CE%A5%CE%92%CE%9F%CE%99%CE%91%CE%A3.jpg)
Ομιλήτρια θα είναι η κα Σπυριδούλα Καλαβρή από το τμήμα εμπορίου της περιφερειακής ενότητας Εύβοιας , την οποία και ευχαριστούμε όπως ευχαριστούμε για την φιλοξενία την κα Βερούχη πρόεδρο του τοπικού συλλόγου.
Η παρουσία όλων των αρτοποιών της Νότιας Εύβοιας κρίνεται και είναι επιβεβλημένη καθώς θα ενημερωθούν υπεύθυνα και έγκυρα.
Η ημερίδα θα διεξαχθεί στο ξενοδοχείο ΓΑΛΑΞΙΑΣ στην Κάρυστο στις 11 το πρωί.