![Συνεδριάζει η Δημοτική Κοινότητα Κύμης Συνεδριάζει η Δημοτική Κοινότητα Κύμης](http://4.bp.blogspot.com/-T--x2wgSZT4/VHXX_WjA0uI/AAAAAAAApWY/14GtAyo4mC0/s1600-rw/%CE%9A%CE%A5%CE%9C%CE%97.jpg)
Ο Πρόεδρος του Συμβουλίου της Δημοτικής Κοινότητας Κύμης κ. Πόγκας Δημήτριος καλεί τα μέλη του Συμβουλίου,την Παρασκευή 28 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 11:00 στο χώρο συνεδριάσεων της Δημοτικής Κοινότητας...
προκειμένου να συνεδριάσει το Συμβούλιο με μοναδικό θέμα της ημερησίας διάταξης την υλοποίηση - εφαρμογή της μελέτης ανάπλασης της πλατείας της Κύμης και ειδικά τις θέσεις των αγοραίων οχημάτων(ταξί) και τις θέσεις ΑΜΕΑ.