![](https://4.bp.blogspot.com/-GTC9jXJcT5M/Vw-EDoblZRI/AAAAAAABY60/NC1jC981BxUqU_uoe2VCRW8tTltrDFmGgCLcB/s640-rw/%25CE%2596%25CE%2595%25CE%259C%25CE%25A0%25CE%2599%25CE%259B%25CE%2597%25CE%25A3-1.jpg)
Ο επικεφαλής της μείζονος αντιπολίτευσης του Δήμου Χαλκιδέων, Θανάσης Ζεμπίλης απάντησε στο δημοσίευμα του EviaZoom.gr με τίτλο: "Δημοτικό Συμβούλιο: Ο Ζεμπίλης «σφύριξε» αδιάφορα για τα όσα ακούστηκαν σχετικά με το Καρναβάλι Χαλκίδας"...
Ο Θανάσης Ζεμπίλης μας απέστειλε το εξής κείμενο: "Ήμουν ο πρώτος που έκανα αναφορά στο δημοτικό συμβούλιο κατά τη συζήτηση της τροποποίησης του προυπολογισμού επισημαίνοντας και το ψεύδος του Χρήστου Παγώνη για τα περαιτέρω έξοδα του καρναβαλιού".
Ο Θανάσης Ζεμπίλης μας απέστειλε το εξής κείμενο: "Ήμουν ο πρώτος που έκανα αναφορά στο δημοτικό συμβούλιο κατά τη συζήτηση της τροποποίησης του προυπολογισμού επισημαίνοντας και το ψεύδος του Χρήστου Παγώνη για τα περαιτέρω έξοδα του καρναβαλιού".