![](https://1.bp.blogspot.com/-ZzdcxwsT1Tk/V1cANh1nm5I/AAAAAAABeOg/7CEogVJMmvAeJsIeBo0FmJdXldR9ty3VQCLcB/s640-rw/%25CE%259D%25CE%259F%25CE%25A3%25CE%259F%25CE%259A%25CE%259F%25CE%259C%25CE%2595%25CE%2599%25CE%259F%2B%25CE%259A%25CE%25A5%25CE%259C%25CE%2597%25CE%25A3.jpg)
Πρόσληψη ορθοπεδικού στο Γενικό Νοσοκομείο Κύμης - Δείτε την ανακοίνωση
"Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ενημερώσουμε τους κατοίκους της περιοχής ευθύνης του Νοσοκομείου μας, ότι ανέλαβε καθήκοντα εξειδικευμένος επικουρικός ιατρός με τριετή θητεία Ορθοπεδικός ο κος Ν. Δεδούκος.
Μπορείτε να κλείνετε τα ραντεβού στο 2222350126 καθημερινά.
Επίσης σας ενημερώνουμε ότι, προκηρύχθηκε μόνιμη θέση Ορθοπεδικού ιατρού Επιμελητή Β΄ καθώς επίσης και μόνιμη θέση Επιμελήτή Β΄ Αναισθησιολογίας.
Η διασφάλιση της παροχής δημόσιας και δωρεάν Υγείας στους κατοίκους της ευρύτερης περιοχής και όχι μόνο, είναι και θα παραμείνει απόλυτη προτεραιότητα, του Αναπληρωτή Διοικητή Ευάγγελου Χατζημαργαρίτη."